KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 8681268
nr 868 1268
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Färgetsningar, 2 st. E Hällgren, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 16x24
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:07:53
3/1 04:57:04